50PCS оригинални Копчето Flex Кабел +Vibra копчето за вклучување Лента + Вибратор Замена за samsung галакси забелешка 4 n9100N910A N910F
Ново

50PCS оригинални Копчето Flex Кабел +Vibra копчето за вклучување Лента + Вибратор Замена за samsung галакси

DEN 2526.00
DEN 2687.52

Залиха

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.Одличен за по-продажба на servic
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.Тестирани пред превозот и 100% работи добро
4. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.Испорака во 2-3 работни дена после потврда на плаќањето
5.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Повратни информации е со појадок за шампион. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100

Поврзани производи