50Pcs оригинални нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена за Sony Xperia S / LT26 / LT26i
Ново

50Pcs оригинални нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена за Sony Xperia S / LT26

DEN 18454.00
DEN 19631.52

Залиха

Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Висок квалитет и брза испорака
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена Со Блиц за за Sony Xperia S / LT26 / LT26i
Производи Име : Задна задна Камера за Sony Xperia S / LT26 / LT26i
Карактеристики :
1.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Број На Модел На:
за Sony Xperia S / LT26 / LT26i

Поврзани производи