50pcs Оригинални Пред Домување Рамка Рамки за Samsung Галакси S3 GT-I9300 Плоча Средината Рамка Faceplate
Ново

50pcs Оригинални Пред Домување Рамка Рамки за Samsung Галакси S3 GT-I9300 Плоча Средината Рамка Faceplate

DEN 5414.00
DEN 5759.52

Залиха

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Пакување : Индивидуални и безбедност пакет за сите производи
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. 3 : Производи се вклучени : Пред домување.
Пред LCD Пред Домување Рамка Рамки Плоча Средината Рамка За Galaxy S3 GT-I9300 i9305 9300i Сребро Сина боја Црна
1. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Повратни информации е со појадок за шампион. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Време на испорака : 1 или 2 дена зависи од квантитетот.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Контрола на квалитет : Сите производи ќе бидат проверени еден по еден пред пратката. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Сосема Нов квалитет 2. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи