50pcs оригинални пред камери мала камера лице камерата За Sony Xperia SP M35h c530x C5302 C5303
Ново

50pcs оригинални пред камери мала камера лице камерата За Sony Xperia SP M35h c530x C5302 C5303

DEN 3609.00
DEN 3839.52

Залиха


DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Повратни информации е со појадок за шампион.
Компактен и лесен, тој ќе не додавајте премногу тежина на вашиот уред.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Sony Xperia SP M35h c530x C5302 C5303
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
OMEVE

Поврзани производи