50Pcs Памук се Тркалаат Носителот Клип за Еднократна употреба Стоматолошки Isolator Алатка Клиника
Ново

50Pcs Памук се Тркалаат Носителот Клип за Еднократна употреба Стоматолошки Isolator Алатка Клиника

DEN 392.00
DEN 416.64

Залиха

Повеќето од нашиот производ е слободен од кина пост воздух mail ,дувна е приближното време на испорака од кина пост.
Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!
Сигурен продавачот,купи со доверба!
1.
Било каков проблем!Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален/негативна повратна информација. Сигурен продавачот . Враќање&Размена Политика Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви понуди одлична по-продажба на услуги . Повратни информации Вашите повратни информации е многу, многу важно за онлајн продавница, Сите пет ѕвезди на мојот продавачот рејтинзи ќе бидат високо ценети!Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг упатување на други купувачот. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. Ние обезбедуваме совршен пакување услуги и гаранција на вашите производи ќе биде нула-оштетени за време на превозот . Плаќање Ние ќе го прифати alipay ,T/T,Western union, Money gram и други како што е подолу :
Ако имате било какви прашања на плаќање . Сите производи ќе бидат двојно проверени пред превозот, за да се осигура дека се најдобри услови. Врвен Квалитет .се чувствуваат слободни да договор со нас .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
0508
Состојка:
Стоматолошки Isolator Алатка
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
80g

Поврзани производи