50pcs/set Двојно куки контактор уред риболов линија простор bifurcation простор грав линија вртливата врзување алатка Нови Пристигнување
Ново

50pcs/set Двојно куки контактор уред риболов линија простор bifurcation простор грав линија вртливата врзување

DEN 35.00
DEN 42.24

Залиха


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа"Ние Обезбеди Голема Цел Од Голем Попуст ,
Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
50pcs/set Двојно куки контактор уред риболов линија простор bifurcation простор грав линија вртливата врзување алатка Нови Пристигнување

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океан Плажа Риболов
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Y
Бренд Име:
циклус зона
Тип:
простор bifurcation
Материјал:
Пластични

Поврзани производи