50pcs Шарени Три Цевки навива пискав Глас Рогови фудбал фудбал рог Партија Карневал Спортски Игри Noice на одлуки
Ново

50pcs Шарени Три Цевки навива пискав Глас Рогови фудбал фудбал рог Партија Карневал Спортски Игри Noice на

DEN 1642.56

Залиха

кога ќе добиете предмети,ако не е проблем,ве молам помогнете ми потврди нарачката ,и ми даде позитивни повратни информации со 5 целосна ѕвезда.
start Isv Module Wrap12060
end Isv Module Wrap12060
Шарени Три Цевки навива пискав Глас Рогови фудбал фудбал рог Партија Карневал Спортски Игри Noice на одлуки
Играчка Подарок
Големина на : висок 13 CM
Боја брод случаен избор
Превозот :
1.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 18bussiness дена, за ЕМС воздух mail, тоа не е примено по околу 13 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите .Сите се враќа мора да ги придружуваат сите пакување и ги вклучуваат сите додатоци која во придружба на пратката. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена од денот на доставувањето да се Врати во Промет пред да се врати на објектот, во спротивно, се врати ќе биде одбиена.
Купувачот Забелешка
1.кога ќе добиете предмети,ако се најде некој проблем,ве молиме да не ја напушти негативни или природни повратни информации директно ,ве молиме да се поврзете со мене за да ми даде можност да се справи со тоа за вас , бидејќи вашето задоволство е наша извршување. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не се следи.Купувачот плаќа врати превозот.ви благодариме.Превозот и ракувањето е неповратни. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .во нормален, кинески воздух пошта е за 9-18 работни дена. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со сопствени.
Нашата деловна политика на враќање :
1.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Материјал:
PE
Број На Модел На:
навива пискав Глас Рогови

Поврзани производи