50pcs за Џвакање За Коса Додатоци За Жени Headband За Девојки Еластична Гума Бендови За Коса Орнаменти Гума Коса Бенд Hairband
Ново

50pcs за Џвакање За Коса Додатоци За Жени Headband За Девојки Еластична Гума Бендови За Коса Орнаменти Гума

DEN 91.00
DEN 95.52

Залиха


Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем. Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број.
50pcs за Џвакање За Коса Додатоци За Жени Headband За Девојки Еластична Гума Бендови За Коса Орнаменти Гума Коса Бенд Hairband
Функција :
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок квалитет
Материјал : Ткаенина+Гумени Бендот
Солидна еластична Дизајн,Погоден за сите на косата Дебелина : 0. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола ,ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.8 CM Дијаметар : 4 CM Пакет : 50pcs (Боја по случаен избор испрати, не поддржува избор на боја)
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Гума,Полиестер
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
efero
Тип:
еластична венчиња

Поврзани производи