50pcs Злато Позлатен Легура со Пеперутка Салфетка Прстен Serviette Тока Држачот За Свадба Партија Банкет Вечера Декорација
Ново

50pcs Злато Позлатен Легура со Пеперутка Салфетка Прстен Serviette Тока Држачот За Свадба Партија Банкет Вечера

DEN 3840.00
DEN 4799.52

Залиха

Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.
Добро салфетка прстени за свадба,забава,годишнина ект декорација
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Метал
Боја : Златна
Количина : 50pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Ви благодариме!
.com DHL 3-5 дена www. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. Превозот 1). Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.

Декларираните карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ништовни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи