5*7cm Пластични Транспарентен ПВЦ Накит Анти-оксидација Торбичка Вентил Патент Resealable Antitarnish Прстен Складирање Торба
Ново

5*7cm Пластични Транспарентен ПВЦ Накит Анти-оксидација Торбичка Вентил Патент Resealable Antitarnish Прстен

DEN 389.00
DEN 432.00

Залиха


Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Опис на производот Големина : 5*7cm, 2"*2. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќен шопинг
.8" Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, бисери, жад и така натаму Материјал : Високо квалитетни ПВЦ пластични Боја : Транспарентна Карактеристики : Водоотпорен, zip заклучување торба е лесно затворени и рециклирање , не е лесно да се скршени, moistureproof, спречување на оксидација ве Молиме Забелешка : Оваа торба НЕ вклучуваат било накит или намирници!! Сликата е само за користење на пример, сите standared со вистински објект кој сте го добиле!! Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат .
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат.net/en Препорачуваме :
Фото Галерија
Не мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торба
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
5*7cm
is_customized:
Yes
Големина:
5*7cm

Поврзани производи