58*114cm Дневна Соба и Спалната соба Позадина Декоративни Сликарство Вилијам Морис Серија Був Ѕид, Тепих Виси Уметнички Tapestry ST-16
Ново

58*114cm Дневна Соба и Спалната соба Позадина Декоративни Сликарство Вилијам Морис Серија Був Ѕид, Тепих Виси

DEN 1106.00
DEN 2168.64

Залиха


Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошно контактот или е-пошта нема одговор ќе бидат обезбедени. Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 15-35days.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.
-
За испорака
Сите испорака ќе бидат проследени како купување цел. Време на испорака за Северна Америка 15-35days.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. ви благодариме за вашето добро да се разбере.Ние ќе испрати нов заменет дел за стоката оштетени или производство на квалитетни вина.
Римската Род :
виси уво :
Tapestry со нивните благородни стил, уникатен уметнички вкус!
Популарна во Европа и Америка пазарот, траен!
Уметноста таписерии со супер квалитет!
Euramerican стил на домашниот живот за вас!
Реалниот извоз квалитет! Фабриката за директно снабдување!
Ние ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран.

Декларираните карактеристики

Големина:
58x114cm
Број На Модел На:
РС-16
Бренд Име:
JLY
Тепих Продажба:
мало
Шема:
Извезена
Шаблон Тип:
Животните
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Шема:
Животните
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
дизајн:
Aubusson
Чистење Тип:
Други,Рака Мие
Име:
Вилијам Морис Був Серија
Материјал:
Памук
Големина:
58x144cm
Тежина:
0.5kg
Стил:
Европски стил
Шаблон Тип:
Фабрика цвеќиња
Измијте Стил:
Рака Мие / Избрише / thers
Техника:
Ткаени
дизајн:
Aubusson

Поврзани производи