5D јаглерод влакна Винил Автомобил задниот браник Багажникот оптоварување работ Заштитник guard Трим Decal налепници за MINI Cooper S Countryman F60 2017
Ново

5D јаглерод влакна Винил Автомобил задниот браник Багажникот оптоварување работ Заштитник guard Трим Decal

DEN 392.00
DEN 815.52

Залиха


Објектот Спецификација : Направен од висок квалитет 5 D Јаглерод Влакна Винил Decal Боја : Црна Стил : 3 стилови на располагање answer : ___________________________ Note : ова е умре-намалување на decal без Боја на позадината , амблем е издлабени без позадина во боја. Значи, ако вашиот автомобил е во Боја Црна, ве молиме donot цел на оваа decal. Ви благодариме! Објектот Fitment : Одговара за Mini Cooper S Countryman F60 2017-Тековно Пакет се Вклучуваат : 1 Парче

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Багажникот
Материјал Тип:
5D јаглерод влакна Винил

Поврзани производи