5D DIY Diamant Malerei Blumen 3d Kreuzstich Diamant Stickerei Mosaik Diamanten Wandaufkleber Дома Декор Ресторан
Ново

5D DIY Diamant Malerei Blumen 3d Kreuzstich Diamant Stickerei Mosaik Diamanten Wandaufkleber Дома Декор Ресторан

DEN 222.00
DEN 403.20

Залиха

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант За Ефект
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Но купувачот треба плати се врати превозот. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. тоа е најновата технологија За Пакување големина помала од 40x30cm испратено од торба
големина поголема од 40x30cm испратено од кутијата
DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x25cm, 3040cm, 4050cm, 50x60cm, 60x80cm, 25x30cm
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цврста
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животни
Ткаенина Тип:
Памук
Тема:
Животните
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Поврзани производи