5d Diy дијамант сликарство дијамант везови коњ мозаик полн плоштад кристал крстот бод 3d дијамант сликарство птици дома декор
Ново

5d Diy дијамант сликарство дијамант везови коњ мозаик полн плоштад кристал крстот бод 3d дијамант сликарство

DEN 328.00
DEN 618.72

Залиха

(Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.
детали за производот
дијамант везови
алатки : пинцети,палети,дијамант сликарство
боја на дијаманти : 30-45 бои
Unfinish : треба вашата рачно изработени
големина на дијамантски : 2.
;
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
;
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.5mm
Детали : Целосна смола дијаманти со слика
Употреба : Апарати За Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип : платно
Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
За Боја Разлика : Разни видови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 38x50cm, 45x60cm, 24x30cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број:
ZZ873 Ѕид налепници триптих
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна

Поврзани производи