5mm 10pcs Универзална мотоцикл Шофершајбната Скок Завртки Завртка Ореви за KAWASAKI Z1000SX НИНЏА 1000 Z1000 ZX1400 ZX14R ZZR1400
Ново

5mm 10pcs Универзална мотоцикл Шофершајбната Скок Завртки Завртка Ореви за KAWASAKI Z1000SX НИНЏА 1000 Z1000

DEN 479.52

Залиха

НИ 2.99 / пар НИ 4.98 / пар НИ 2.57 / пар НИ 0.98 / парче НАС 2.99 / set НИ 11.98 / пар НИ 11.99 / пар НИ 3.81 / пар НИ 29.99 / set Карактеристики :
Боја : Црна/Црвена/Сино/Gold/Сребрена/Зелена
Состојба : 100% Нов и Висок Квалитет
Достапни Боја : Црна/ Сребрена/ Сино/Црвена/Зелена/Злато
Материјал : Алуминиум CNC
Лесни, Висока цврстина, отпорен на корозија
Обично се користи за да се поправи на шофершајбната мотор цврсто
Исто така може да се користи за Обтекател монтажа на некои мотоцикли Fitment :
Универзална одговара за повеќето мотори со M5(5mm) ветробранското стакло шема
Големина Refernece
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Пакет се Вклучени : 10 Pcs/Многу

Декларираните карактеристики

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Победа,Победа,Aprilia
Име На Модел:
ПА-WB-003
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл завртки
Објектот Боја:
Портокал
Fitment:
Универзална
Бои:
сино/сребрена/портокал/црвена
Употреба:
Шофершајбната Скок Завртки Завртка
Одговара:
Повеќето модел
Големина:
5mm
Модел:
ПА-WB-003
Материјал:
CNC

Поврзани производи