5Pcs AC600V 10A NC Еден Pushbutton се Префрлат на Помошната Контакт Блок XB2-BE102C
Ново

5Pcs AC600V 10A NC Еден Pushbutton се Префрлат на Помошната Контакт Блок XB2-BE102C

DEN 91.00
DEN 96.00

Залиха

Име на производ : Push Копчето Префрлат на Помошната Контакт;Модел : ZB2-BE102 C;Контакт Тип : SPST(NC) Акција Тип : Еден;АДАПТЕРИ : 600 V;О : 10 A Uimp : 6 KV;AC-15 : 240 V AC 3А;Завртки Терминал Количина : 2 Монтажа Тип : Snap во;Вкупната Големина(Приближно) : 2.9 x 2.9 x 1,5 см / 1.2" x 1.2" x 0.6"(L*W*T);Надворешен Материјал : Пластични, Метални Копчето Боја : Црвена, Црна;Нето Weigth : 27g;Пакет Содржина : 5 Pcs x Притисни Копче се Префрлат на Помошната Контакт Ui 600 V, 10 A О, Притисни на Копчето се Префрлат на Помошната Контакт. тоа е добра замена на Притисни Копче за Префрлување

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
XB2-BE102C
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
Број На Модел На:
XB2-BE102C

Поврзани производи