5pcs Д1 мини - Мини NodeMcu 4M бајти Lua WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266
Ново

5pcs Д1 мини - Мини NodeMcu 4M бајти Lua WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266

DEN 726.72

Залиха


11 дигитален влез/излез игли, сите иглички се прекине/pwm/I2 C/една жица поддржано(освен D0)
1 analog input(3.3 V max текст)
Микро USB конекција
1×We Mos Д1 мини
2×Долго женски иглички
2×Краток женски иглички
2×Нормално иглички

Декларираните карактеристики

Теорија:
ултразвучно сензор
Употреба:
Притисок Сензор
Тип:
Вибрации Сензор
Број На Модел На:
Д1 мини-Мини NodeMcu 4 M
is_customized:
Yes
Материјал:
Мешавина
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Излез:
Префрлување Трансдуцерот

Поврзани производи