5pcs Гаранција на Оригинални висока qulity вистинска камера назад Камерата/cam За Sony Xperia SP C5302 C5303 M35h
Ново

5pcs Гаранција на Оригинални висока qulity вистинска камера назад Камерата/cam За Sony Xperia SP C5302

DEN 857.00
DEN 911.52

Залиха

Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Повратни информации е со појадок за шампион.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
задната Камера Камери За Sony Xperia SP C5302 C5303 M35h
Предмети Condiction :
Тоа е тестирани 100% работи За Sony Xperia SP C5302 C5303 M35h
тоа е еден дел да го замени вашиот iphone 's делови
Гаранција : да ја прифатиме наплата или замена откако ќе добиете предмети во рок од 7 дена , ве Молам само да не контактирате за да се направи замена или рефундирање , bthe купувачот го плати превозот цена назад , ви Благодариме !
Answer : ___________________________ Note : купувачот се направи царинење , ние ќе се намали по вредноста на invoce преку царинската управа , па ве молиме да ги споделите со нас колку што треба ни да пишуваат на фактура, ако треба , ви Благодариме !
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
За Sony Xperia SP C5302 C5303 M35h
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
OMEVE

Поврзани производи