5pcs Гаранција на Оригинални висока qulity мала камера на Предната Камера/cam за Samsung Galaxy S4 mini i9190 i9195
Ново

5pcs Гаранција на Оригинални висока qulity мала камера на Предната Камера/cam за Samsung Galaxy S4 mini

DEN 383.00
DEN 407.52

Залиха

Повратни информации е со појадок за шампион.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
Предната Камера Камери за Samsung Galaxy S4 mini i9190
Предмети Condiction :
Тоа е тестирани 100% работи за Samsung Galaxy S4 mini, тоа е дел да го замени вашиот iphone 's делови
Гаранција : да ја прифатиме наплата или замена откако ќе добиете предмети во рок од 7 дена , ве Молам само да не контактирате за да се направи замена или рефундирање , bthe купувачот го плати превозот цена назад , ви Благодариме !
Answer : ___________________________ Note : купувачот се направи царинење , ние ќе се намали по вредноста на invoce преку царинската управа , па ве молиме да ги споделите со нас колку што треба ни да пишуваат на фактура, ако треба , ви Благодариме !
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Број На Модел На:
За samsung Galaxy S4 Mini i9190 i9195
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи