5pcs/lotоригинални Приклучете го конекторот на полначот на Полнење USB порт flex кабел За Samsung Galaxy S4 I9500
Ново

5pcs/lotоригинални Приклучете го конекторот на полначот на Полнење USB порт flex кабел За Samsung Galaxy

DEN 721.00
DEN 767.52

Залиха


Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Galaxy S4 i9500
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи