5pcS/lotоригинални Приклучете го конекторот на полначот на Полнење USB порт flex кабел За Samsung Галакси S5 G900A/V/G/Т
Ново

5pcS/lotоригинални Приклучете го конекторот на полначот на Полнење USB порт flex кабел За Samsung Галакси

DEN 1082.00
DEN 1151.52

Залиха

Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
Приклучете го конекторот на полначот на Полнење USB порт flex кабел За Samsung Галакси S5 G900 F
Дел : За Samsung Галакси S5 G900 F Состојба : 100% оригинални Гаранција : 12 Месеци Име : Приклучете USB Полнење Flex Cabl
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S5 G900A/T/V/G

Поврзани производи