5pcs малата 8мм топката М5 гром Челик рициново играчка мини роботот ролери машински челик мала нишка род орев топката трансфер единица
Ново

5pcs малата 8мм топката М5 гром Челик рициново играчка мини роботот ролери машински челик мала нишка род орев

DEN 763.20

Залиха


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
5pcs тјурингова види-8 FL Минијатурни топката трансфер единица ролери рициново
- Гром и случај во не ' рѓосувачки челик
- Топка единица во лесна челик
*Вчитување капацитет
- топката надолу свртени : 5kgs max. сугерираше
- топката до свртени : 10kgs max. сугерираше
*Видови
KSM8 FL М5 L20mm
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Декларираните карактеристики

Тип:
Мебел Рициново
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KSM8FL KSM8-FL ТЈУРИНГОВА ВИДИ 8 FL
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
8мм
болт:
М5 нерѓосувачки челик болт
Вчитување капацитет - топка свртени надолу:
5kgs max. сугерираше
Вчитување капацитет - топката до свртени:
10kgs max. сугерираше

Поврзани производи