5Pcs Мека Риболов Мами 8cm/18.1 g Вештачки Силикони Мамки Риба Форма Голема Лажни Мамка Isca Метал Убодни Souple Peche Риболов Справи
Ново

5Pcs Мека Риболов Мами 8cm/18.1 g Вештачки Силикони Мамки Риба Форма Голема Лажни Мамка Isca Метал Убодни Souple

DEN 245.00
DEN 408.00

Залиха


5 Pcs Мека Риболов Мами 8cm/18.1 g Вештачки Силикони Мамки Риба Форма Голема Лажни Мамка Isca Метал Убодни Souple Peche Риболов Справи
Карактеристики : 1. Тип : Мека мами 2. Должина : 8cm/pc 3. Тежина : 18.1 g/pc 4. Боја : боја како што сликите покажуваат, не може да биде мала diffrence. 5. Издржлив материјал, attactive за рибите 6. Погодно да бидат спроведени од страна на 7 куки. Погоден за оние рибарите и жени кои сакаат да се врзуваат своите мами. Тоа е исто така лесно да се на новак. 8. Пакет : 5pcs/торба пакетот вклучува :
5pcs Риболов Мами

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
SL097
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
SMART
категорија:
риболов намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Должина:
8cm
Тежина:
18.1g
Пакет:
5pcs/многу
боја:
1 боја на располагање
Број На Модел На:
SL097

Поврзани производи