5pcs Мешана Боја Силикон Топката Спајк Јазик Barbells Прстени Стомак Брадавица Барови, Панк Mens Пирсинг Шик Тело Накит за Жените
Ново

5pcs Мешана Боја Силикон Топката Спајк Јазик Barbells Прстени Стомак Брадавица Барови, Панк Mens Пирсинг Шик

DEN 75.00
DEN 101.76

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Pinksee
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BA23/bi
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Секси
дизајн:
Barbell
Функција:
пирсинг накит
клучен збор :
пирсинг
Нови:
Трговија на големо
Тип:
Телото Накит
Пол:
Унисекс/Жени/Мажи

Поврзани производи