5pcs/многу Гаранција на Оригинални висока qulity мала камера на Предната Камера/cam за Samsung Галакси Забелешка 4 N910F СМ-N910F
Ново

5pcs/многу Гаранција на Оригинални висока qulity мала камера на Предната Камера/cam за Samsung Галакси

DEN 496.00
DEN 527.52

Залиха

Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Повратни информации е со појадок за шампион.
Оригиналниот Замена Дел за Samsung Галакси Забелешка 4 N910 Пред се Соочуваат со Камера Мала Камера Flex Кабел
Предмети Condiction :
Тоа е тестирани 100% работи за Samsung Галакси Забелешка 4 N910 F СМ-N910 F , тоа е дел да го замени вашиот iphone 's делови
Гаранција : да ја прифатиме наплата или замена откако ќе добиете предмети во рок од 7 дена , ве Молам само да не контактирате за да се направи замена или рефундирање , bthe купувачот го плати превозот цена назад , ви Благодариме !
Answer : ___________________________ Note : купувачот се направи царинење , ние ќе се намали по вредноста на invoce преку царинската управа , па ве молиме да ги споделите со нас колку што треба ни да пишуваат на фактура, ако треба , ви Благодариме !
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Samsung Галакси Забелешка 4 N910F СМ-N910F
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи