5pcs/многу Нови Оригинални Црно Бела Замена Приклучете USB Приклучок за Полнење на Полначот на Пристаништето Flex Кабел За iPad Воздух iPad 5 Генералот
Ново

5pcs/многу Нови Оригинални Црно Бела Замена Приклучете USB Приклучок за Полнење на Полначот на Пристаништето

DEN 586.00
DEN 623.52

Залиха

Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
Имајте на ум : Тоа треба професионална вештина за да се инсталира, инструкциите не се опфатени тука,
ве молиме бидете сигурни дека знаете како да се инсталира пред да ред оваа точка. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.Нови Оригинални Замена Приклучете USB Приклучок за Полнење на Полначот на Пристаништето Flex Кабел За i Pad Воздух i Pad 5 Генералот & Track број
Карактеристики :
Состојба : 100% оригинални Нови
Специјално дизајнирани flex лента кабел за вашиот уред.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За iPad Воздух iPad 5
квалитет:
НАЈДОБРИ
цена:
Фабрика цена
Материјал:
добро
is_customized:
Yes

Поврзани производи