5pcs оригинални Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена на Делови За iphone 6 плус 5.5
Ново

5pcs оригинални Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена

DEN 2707.00
DEN 2879.52

Залиха

Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Овој врвен квалитет резервни / repair дел се користи за замена на оштетени истрошени/погрешни/Скршен дел на вашиот телефон, Компатибилен За : За i Phone 6 плус 5. Инструкции или алатки се кодовите не ви се доставени со овој дел. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.5"
Висок Квалитет на Делови во Запечатено Пакување.5" Пакет Вклучуваат : 5 X назад задните Леќи на Камерата Flex Кабел Лента за Замена на Дел ве Молиме имајте во предвид : Ние не ќе биде одговорен доколку сте во-правилно да одговара на овој објект. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Замена на оштетени носи дел на вашиот телефон со овој висок квалитет замена на резервен дел.
Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена на Делови За iphone 6 плус 5.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ве молам, разберете дека поправка потребни вештини, било физички оштетувања на производот не содржи гаранција.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За iPhone 6 Плус
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи