5pcs Паметен Мобилен Телефон Клип Носителот Менгеме Планината Прилагодливи Заградата за playstaton 4 за PS4 Контролер
Ново

5pcs Паметен Мобилен Телефон Клип Носителот Менгеме Планината Прилагодливи Заградата за playstaton 4 за PS4

DEN 1046.40

Залиха

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние не бродот на викенд или државни празници.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние брод на цел превозот адреса САМО.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Компатибилен со P-S-4 контролер Трети лица производ во Боја : црна, бела, црвена, сина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.9 инчи на мобилен телефон (ширина на 140mm подолу). Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи
Производ Слика 5pcs Паметен Мобилен Телефон Клип Носителот Менгеме Планината Прилагодливи Заградата за playstaton 4 за PS4 Контролер
Опис На Производот
Сосема нов и висок квалитет Што може да се поврзе андроид телефон со P-S-4 контролер convienently, и ќе имате повеќе интересна игра искуство.

Декларираните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
is_customized:
yes
SONY Модел:
PlayStation2
Број На Модел На:
GSO066
Бренд Име:
xunbeifang
Со USB:
no
Компатибилен:
За PS4
Тип На Производ:
клипот
SONY Модел:
PlayStation4

Поврзани производи