5pcs ПВР-802W PVR802W ПВР 802W ласерски глава објектив за PS2 Тенок 70000 90000 За PS 2 за Playstation 2 Ласерски Леќи Додаток
Ново

5pcs ПВР-802W PVR802W ПВР 802W ласерски глава објектив за PS2 Тенок 70000 90000 За PS 2 за Playstation 2 Ласерски

DEN 1375.20

Залиха

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ние брод на цел превозот адреса САМО.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи
Производ Слика
5pcs ПВР-802 W PVR802 W ПВР 802 W ласерски глава објектив за PS2 Тенок 70000 90000 За PS2 за Playstation 2 Додаток
Опис На Производот
Сосема Нов и Висок Квалитет на Лента Кабел Со ласерски глава леќа ПВР-802 W ласерски глава објектив за PS2 Тенок 70000 90000 Голем Дел да го замени вашиот оштетен или неисправни ласерски глава
Пакување Содржина 5pcs × ПВР-802 W ласерски глава објектив за PS2 Тенок 70000 90000 Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Декларираните карактеристики

Со USB:
NO
Бренд Име:
xunbeifang
Број На Модел На:
GSO02200
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation2
Важат за:
за PS2
ласерски глава:
70000 90000
SONY Модел:
PlayStation2

Поврзани производи