5x7mm,Фацетирани Правоаголник Бела CZ Синџир,Кубен Циркон Намали Рамен Мушка Пиштол Црн Синџир,Жица Завиткан Rosary Синџир DIY Хривнија
Ново

5x7mm,Фацетирани Правоаголник Бела CZ Синџир,Кубен Циркон Намали Рамен Мушка Пиштол Црн Синџир,Жица Завиткан

DEN 2115.00
DEN 2250.24

Залиха

Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Кубен Циркон Синџири
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Број На Модел На:
KS007
Бренд Име:
lstjrzs
Објектот Висина:
0.5inch
Објектот Тежина:
200g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Цирконот
боја:
како Слика
Количина:
3-5meters
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Големина:
About 5x7mm

Поврзани производи