6*12mm трговија на големо 90pcs сино зелена бела diy кристално стакло waterdrop spacer teardrop додатоци diy накит наоѓање на монистра B2880
Ново

6*12mm трговија на големо 90pcs сино зелена бела diy кристално стакло waterdrop spacer teardrop додатоци diy

DEN 329.00
DEN 506.40

Залиха

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е $6 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Предизвика продавница на некои од производите е под $7 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е подолу $6,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
about 45g
Број На Модел На:
B2880
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
teardrop форма

Поврзани производи