6Pcs/Постави Нови Најлон Коса Acrylics сликарство наставно средство за наставниците или студент Различни Големина трговија на Големо
Ново

6Pcs/Постави Нови Најлон Коса Acrylics сликарство наставно средство за наставниците или студент Различни Големина

DEN 64.00
DEN 76.80

Залиха


6 Pcs/Постави Нови Најлон Коса Acrylics сликарство наставно средство за наставниците Различни Големина трговија на Големо
100% Сосема Нов
Висок квалитет уметници четки
6 Парче Уметник Четки
Рамна Глава Абсорбента и Флексибилни Влакната
Вода Боење Четки,исто така може да го користите за Акрилна Боја и Масло Боја
Димензии : 2, 4, 6, 8, 10, 12
Боја : Кафена
Вклучени
1 X 6 Парче Уметник Четки

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KOQZM
Број На Модел На:
Маслени Бои Четки

Поврзани производи