6pcs/set 300sets/многу Висок Квалитет со Силиконска Кифла Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Мувла се Пече опрема Произведувач на Мувла Фах WA1053
Ново

6pcs/set 300sets/многу Висок Квалитет со Силиконска Кифла Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Мувла се Пече опрема

DEN 16416.00
DEN 17280.00

Залиха


Материјал : храна одделение силиконски
Стил : тркалезна, срцето, роза, ѕвезда
Големина : 7x3cm
Пакет : 6pcs/set
Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24-72 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај. Ве молиме овозможи речиси 4 недели превозот дена за меѓународна пошта цел. Ние исто така, обезбеди експедитивни услуги за меѓународни налози. И ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да се добие помош. Ние се извинуваме за сите непријатности ова.
Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Декларираните карактеристики

боја:
Ѕвезда, Круг, Срцето, Воскресна, се Меша стилови
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
WA1053
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Поврзани производи