6pcs за Canon BCI-370 BCI-371 BCI371 Refillable Мастило Кертриџ За Canon PIXMA MG7730 MG6930 MG5730 Печатач Со ЛАК Чипови
Ново

6pcs за Canon BCI-370 BCI-371 BCI371 Refillable Мастило Кертриџ За Canon PIXMA MG7730 MG6930 MG5730 Печатач

DEN 1391.52

Залиха

Висок квалитет и прифатлива цена.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.net(Копирани на пребарувачот за да ја отворите),Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење на број : www.
Покрај тоа,тоа е купувачот должност за чистење на царинската управа. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS ,екстра 35ќе се наплаќа.100% нов и висок квалитет 2. Спецификација за шопинг и по-продажба на услуги :
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки. Добро за environmeantal заштита
Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ.
Што може да правам ако производот не работат? Ако мислите дека производот не работат по добие тоа,ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот проблем,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Лесно да се инсталира и се користи едноставно. тоа мастило рефил последователно по мастило го снема.Производи : За canon 370 371 мастило кертриџ* 6 Pcs Состојба : За canon 370 371 refillable мастило кертриџ Црна x 1 buc За canon 370 371 refillable мастило кертриџ Синозелена x 1 buc За canon 370 371 refillable мастило кертриџ Магента x 1 buc За canon 370 371 refillable мастило кертриџ Жолта x 1 buc За canon 370 371 refillable мастило кертриџ PGCK x 1 buc За canon 3 70 3 71 refillable мастило кертриџ Сива x 1 buc Компатибилност печатач : за Canon PIXMA MG7730 MG6930 MG5730 Боја : Црна 1, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта, 1 Сива, 1 PGCK Како да се рефил касети(Како што постојат многу видови на касети со различна слика, pls фотографирањето како референца) Предности : 1. Со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски при замена на касети.

Декларираните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
BCI-370 BCI-371 кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
TOPPARTS
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Тип:
Со Чипови
Состојба:
Нови
боја:
C M Y K GY PGBK
Објектот:
refillable мастило кертриџ
Погоден за:
за canon PIXMA MG7730 MG6930
квалитет:
Висок квалитет

Поврзани производи