6x10ft Лесна Винил фотографија backdrops и Не навремено Перат Оксфорд Ткаенина Фотографија backdrops за фото студио S-1627 од
Ново

6x10ft Лесна Винил фотографија backdrops и Не навремено Перат Оксфорд Ткаенина Фотографија backdrops за фото

DEN 532.00
DEN 719.52

Залиха

Колку што сакате, не можеме да не!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Овие надоместоци се одговорност на купувачот, а не се вклучени во фактурата или превозот вкупно. но, имаме уште една водоотпорен платно backdrops.но, тоа може да биде валани брод со хартија цевка,
така, без брчки,ако можете да платите дополнителни превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас. Тие се преносни доволно да се преземат на локација.
Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
A B O U T O U R B A C K D R O P S
Нашите backdrops се испечатени на мат, силни, отпорни, отпорни на абење винил со користење на не-загадување на мастила и држава на уметноста технологија.
Профил на производот :
Материјал : винил и Оксфорд ткаенина
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Тенок, лесен и пренослив,unwashble, Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб,лесна, компјутерот печатен за реализам
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. Јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да reso l пет никакви проблеми.
Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети, ако сте загрижени за Винил крпа ќе браздата, погледнете во Оксфорд, тоа мора да биде за вас
Вид потсетник :
Укината превозот за слободни.
Како да се изменуваат
Custom background значи дека custom sizes, имаме поголеми димензии, како што се 2x3 метри, 3x5 метри, 3x6 метри, 4x5 метри, 5х5 метри, 6x6 метри, па дури и поголеми димензии што може да се стори.
Ви благодарам многу!
.ве молиме контактирајте со нас, ако треба. тоа е лесен и пренослив, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Меѓународни клиенти, ве молиме имајте на ум дека вашата цел вкупниот не вклучува било царинските надоместоци или давачки.

Декларираните карактеристики

Големина (мм):
300x500cm винил, 300x300cm винил, 180x300cm Винил, 180x250cm Винил, 150x220cm Винил, 150X250cm Винил, 100X150cm Винил, 125x180cm Винил, 240x360cm Винил, 300x600cm винил
Бренд Име:
comophoto
Број На Модел На:
S-1627 од
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
винил и Оксфорд ткаенина
Тема:
децата позадина
се применуваат:
Фото Студио
Карактер:
новороденче
клучен збор:
фотографија backdrops
Големина:
Customized
Пакет:
Yes
Предност:
лесна
Оксфорд ткаенина:
Без навремено Перат

Поврзани производи