6x10ft Лесна Винил фотографија backdrops и Не навремено Перат Оксфорд Ткаенина Фотографија backdrops за фото студио S-1647
Ново

6x10ft Лесна Винил фотографија backdrops и Не навремено Перат Оксфорд Ткаенина Фотографија backdrops за фото

DEN 532.00
DEN 719.52

Залиха


Повратни информации
Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети. но, имаме уште една водоотпорен платно backdrops.
Профил на производот :
Материјал : винил и Оксфорд ткаенина
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Тенок, лесен и пренослив,unwashble, Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб,лесна, компјутерот печатен за реализам
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. Јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да reso l пет никакви проблеми. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Ако вашата позадина се случува да браздата или навремено, лежат или висат стан на 24-48 часа.ве молиме контактирајте со нас, ако треба.но, тоа може да биде валани брод со хартија цевка,
така, без брчки,ако можете да платите дополнителни превозот цена.
Како да се изменуваат
Custom background значи дека custom sizes, имаме поголеми димензии, како што се 2x3 метри, 3x5 метри, 3x6 метри, 4x5 метри, 5х5 метри, 6x6 метри, па дури и поголеми димензии што може да се стори. Ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме запомнете дека секој монитор е калибриран поинаку. Овие надоместоци се одговорност на купувачот, а не се вклучени во фактурата или превозот вкупно.
Меѓународни клиенти, ве молиме имајте на ум дека вашата цел вкупниот не вклучува било царинските надоместоци или давачки. Кога ќе завршите со вашиот photoshoot, едноставно се тркалаат позадина за едноставни и лесно складирање!
Не заборавајте дека овие backdrops не може да се перат.
Ви благодарам многу!
.
Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
A B O U T O U R B A C K D R O P S
Нашите backdrops се испечатени на мат, силни, отпорни, отпорни на абење винил со користење на не-загадување на мастила и држава на уметноста технологија.

Декларираните карактеристики

Големина (мм):
300x500cm винил, 300x300cm винил, 180x300cm Винил, 180x250cm Винил, 150x220cm Винил, 150X250cm Винил, 100X150cm Винил, 125x180cm Винил, 240x360cm Винил, 300x600cm винил
Бренд Име:
comophoto
Број На Модел На:
S-1647
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
винил и Оксфорд ткаенина
Тема:
децата позадина
се применуваат:
Фото Студио
Карактер:
новороденче
клучен збор:
фотографија backdrops
Големина:
Customized
Пакет:
Yes
Предност:
лесна
Оксфорд ткаенина:
Без навремено Перат

Поврзани производи