70L Качување Кампување Торба Професионални Водоотпорен со Дожд CoverRucksack Внатрешна Рамка Качување Кампување Пешачење Ранец WX060
Ново

70L Качување Кампување Торба Професионални Водоотпорен со Дожд CoverRucksack Внатрешна Рамка Качување Кампување

DEN 3104.00
DEN 5088.00

Залиха

Сепак, ве молиме да ни веруваат. Кога ќе се направи ред, тоа значи дека се согласувам со горенаведените инструкции. Ако сте примиле скршени производи, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе ви ги даде решение што е можно поскоро. Ако предмети кои не се примени во 60 работни дена, ние ќе рефундирање на 100% . Ако потврда доаѓа, и се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датум на испорака за вас. Пакет тежина : 1.Нашата цел е задоволството на клиентите! 9.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Карактеристики : - Направени од водоотпорен најлон ткаенина, дише и носат отпорни - 70 L голем капацитет, максимална вчитување имајќи е 20 кг, брилијантен систем за складирање - Со проток на воздух вчитување систем, дише и удобно - 17. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ве молиме не го отвори спорот и ни даваат лоши коментари, ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде решение што е можно поскоро. Ви благодариме. Epacket превозот време за многу нормална земја е 10-15 дена. Ќе добиете пакет во времето. Бесплатен превозот време за многу нормална земја е 15-45 работни дена (Русија и Бразил 30-60 работни дена). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена, ви благодариме за вашата добрина.68 инчи прилагодливи рамо, рака, го намали притисокот на ' рбетот и рамо Нуди доволно простор за да се спакуваат сите ваши потреби и опрема - Погодна за сите пешачење, кампување, качување, патуваат, велосипедизам, итн.

Декларираните карактеристики

Капацитет:
50 - 70L
Број На Модел На:
WX060
Бренд Име:
Бесплатни Витез
Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Функција:
качување,јава,било отворено спорт
Дожд Маска:
Yes

Поврзани производи