80Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 15x5.5x4mm Риби Animal Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди F Хривнија TS0050
Ново

80Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 15x5.5x4mm Риби Animal Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди

DEN 134.00
DEN 186.72

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 80pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Животни
Големина : 15x5.5x4mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS0050
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Животните

Поврзани производи