88pcs 50мл висока температура злато позлатен refillable празни лосион главата шише,Емулзија, суштината крем стаклено шише, subpackage
Ново

88pcs 50мл висока температура злато позлатен refillable празни лосион главата шише,Емулзија, суштината крем

DEN 8390.00
DEN 9120.00

Залиха

Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
За Плаќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.итн
За Превозот :
1.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба,
вклучувајќи кутија, и сите додатоци. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
88pcs 50мл висока температура злато позлатен refillable празни лосион главата шише,Емулзија, суштината крем стаклено шише,containe subpackage тегла
Шише боја : златна
Материјал : стакло шише + лосион главата Капацитет : 50мл Шише кол : 36mm Шише должина : 120mm Печати : ние може да нарачате печатење на свила печатење,бронзирање,сребро, ако цел повеќе од 1000pcs,pls ме контактирате за повеќе детали,благодарение!
Големи нарачки може да ви даде попуст ,
Ве молиме да се консултирате со клиентите!
ANSWER : ___________________________ NOTE : СИТЕ СТОКИ ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ СОВРШЕНО ВРЗ ОСНОВА НА НАШЕТО БОГАТО ИСКУСТВО,НО КАКО МНОГУ СТОКАТА Е СТАКЛО И КРШЛИВИ,ПА ВО СЛУЧАЈ ДА ИМА БИЛО КАКВА ШТЕТА КОГА ЌЕ СЕ ПРИМЕНИ НА ПРАТКАТА,СЕ НАДЕВАМ, ЌЕ МОЖЕ ДА ЗЕМЕ СЛИКА И КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС,НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ДЕКА. Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата.
За Повратни Информации :
1.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена . Ви благодариме за вашето разбирање. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.

Декларираните карактеристики

Спецификации:
50МЛ
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Број На Модел На:
0136

Поврзани производи