8pcs/многу 30мм срце облик куче ознаки куче беџ за домашни миленици може да биде оформена метал празен круг куче име ознаки јака шарм
Ново

8pcs/многу 30мм срце облик куче ознаки куче беџ за домашни миленици може да биде оформена метал празен круг

DEN 612.00
DEN 755.04

Залиха


8pcs/многу 30мм срце облик куче ознаки куче беџ за домашни миленици може да биде оформена метал празен круг куче име ознаки јака шарм
Ве молиме дозволете ни да знае бојата и квантитетот сакате за 8pcs,
или ние ќе ги испрати просечна количина. ^_^
Големина : 3.0*3.4 cm
Боја : Сребрена
Материјал : цинк легура
Единица Тежина : 15g
Пакување : Opp Вреќа+Картонска Кутија
Опис : куче id тагот е нашата авто-дизајн, јас т креативни и модерен дизајн.
Тоа може да снима кучиња " информации, спречување на загуба на нашите кучиња.
Направен од висок квалитет на Kirsite(цинк легура) и тоа помина сол спреј тест.
Сигурно и функционално.
Правила : ве Молиме наведете ја вашата омилена боја и модел, број на нарачки порака кога ќе се направи исплата, во спротивно, ќе биде во согласност дека испраќањето на предмети со случајни бои и случаен број на моделот.
Примерок олово време : од 2 до 5 дена
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
куче ознака id
Име на производ:
куче ознака id
Материјал:
Цинк Легура
боја:
црвена, жолта, сина, зелена, портокалова, розова, виолетова, кафена
сертификација:
48hours сол спреј тест
Големина:
30*30mm
Употреба:
рекорд на кучињата информации
Пакување:
Opp Вреќа, Картонска Кутија
Тежина:
9.5g
време на испорака:
1 Ден

Поврзани производи