8Pcs Пеперутка форма Конектор Монистра, Отворајќи Црн Кристал Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија Ѓердан Накит
Ново

8Pcs Пеперутка форма Конектор Монистра, Отворајќи Црн Кристал Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија Ѓердан

DEN 1179.00
DEN 1295.52

Залиха


Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Конектор Монистра 2.Монистра Големина>> : приближно 22*25 MM 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Кристал Кристал Го Отвори 5.Боја>> : Како што е прикажано на слика 6.Единица Количина>> : 8 компјутери/БРОЈ 7.Производ Состојба>> : Нова

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Кристал
Надворешниот Дијаметар:
22mm
Бренд Име:
linlidada
Објектот Форма:
пеперутка
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)

Поврзани производи