8pcs Симпатична Дора Мини Слика Играчки 8 парче сет Богатство Кутија Doraemon Колекционерски Figurine Keychain Слика бесплатен превозот
Ново

8pcs Симпатична Дора Мини Слика Играчки 8 парче сет Богатство Кутија Doraemon Колекционерски Figurine Keychain

DEN 396.00
DEN 417.12

Залиха

8pcs Симпатична Дора Мини Слика Играчки 8 парче сет Богатство Кутија Doraemon Колекционерски Figurine Keychain Слика бесплатен превозот
материјал : ПВЦ
пакет : 8pcs/set во opp вреќа
големина : appro x4cm
одговара возраст : >3 години

Декларираните карактеристики

Предупредување:
Нема Јадење
Возраст Опсег:
> 3 години
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
4cm
Кукли Тип:
Модел
Големина:
Скала:
1/200
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Кукли
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Сет
Број На Модел На:
001
Тема:
Филм & TV

Поврзани производи