90cm Бела Нови Себе Лепило Метрички Мерка Касета, Винил Сребро Владетели самолепливи Машина за Шиење Налепница Мерка Лента AZX8017
Ново

90cm Бела Нови Себе Лепило Метрички Мерка Касета, Винил Сребро Владетели самолепливи Машина за Шиење Налепница

DEN 86.00
DEN 122.40

Залиха


[xlmodel]-[custom]-[39737]
90cm Бела Нови Себе Лепило Метрички Мерка Касета, Винил Сребро Владетели самолепливи Машина за Шиење Налепница Мерка Лента AZX8017
"Должина : Околу. 90cm
Широк : Прибл. 2.8 cm
Ние ги имаме на нашата машина за шиење и кроење табела рабови, тие треба брзо да стане незаменлив
Металик сребрена се држи на лента мерки
Исклучително корисни прилог на workroom
Left-to-right читање
Метрички и кралскиот мерења
Пакетот вклучува : 1 x Авто Адхезивна Лента Мерка
SPU : AZX8017
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[38719]
[xlmodel]-[custom]-[38744]

Декларираните карактеристики

Тип:
владетелот
Материјал:
Пластични
Употреба:
мерење владетел
мерење владетел:
Шиење Прилагоди На

Поврзани производи