A1QA8DSP40 14 Замена LCD Монитор компатибилен за MAZAK CNC M335 систем CRT
Ново

A1QA8DSP40 14 Замена LCD Монитор компатибилен за MAZAK CNC M335 систем CRT

DEN 21751.00
DEN 22896.00

Залиха

A1 QA8 DSP40 14" Замена LCD Монитор го замени MAZAK CNC M335 систем CRT
A1 QA8 DSP40 компатибилен LCD дисплеј 14 инчен за MAZAK CNC машина МИТ M335 систем
MAZAK обработка центар 14 инчен колор CRT ОСТРИ A1 QA8 DSP40, 15 pin Molex сигнал интерфејс.
Старите CRT монитор A1 QA8 DSP40 како што следува :
Новата замена LCD дисплеј :
На ист интерфејс како оригинален и лесно да се инсталира.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
FTDCNTOP
Примена:
Струг и Вртење Центар
Број На Модел На:
A1QA8DSP40
Име на производ:
Замена LCD Монитор
Големина:
14 инчен
Примена:
заменете MAZAK ЦПУ систем CRT

Поврзани производи