ААА 6-7mm Коло Зелена Природните Слатководни Бисер Обетки со 925 Sterling Silver Post
Ново

ААА 6-7mm Коло Зелена Природните Слатководни Бисер Обетки со 925 Sterling Silver Post

DEN 235.20

Залиха


Време на испорака :
1.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму. Брза испорака
8. Мала количина прифати
7. Цена со добар квалитет
5. Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма. Со различни големини, форми, бои. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака.
Плаќање :
1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето . Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.
Точка Име
Трговија на големо слатководни бисер студ earring круг бисер earring
Накит Тип
earring
Earring Тип
Студ Earring
Бисер Големина
6-7 mm(исто така Постојат и 7-8мм по избор)
Наодите Материјал
Фунта сребро 925
Бисер Тип
природни Свежа вода
Бисер Боја Зелена
Бисер Одделение
ААА
Бисер Форма Круг Пакување & Испорака
Пакет :
1. Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма.Како на клиент детални барања. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PE0215
Големина (Должина * Ширина):
72mm * 45mm
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
PAIBO
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Точка Бр.:
PE0215
Назад Наоѓање:
Sterling Silver
Метал Печат:
925
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери

Поврзани производи