Acqua Rinestone Цвет Уво Мерач Приклучоци и Тунели 316L не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит 2 компјутери/многу
Ново

Acqua Rinestone Цвет Уво Мерач Приклучоци и Тунели 316L не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит 2 компјутери/многу

DEN 83.00
DEN 94.08

Залиха

П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.Купувачи се плати за враќање поштарина. 16mm, 20mm
5.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.Направен од висок квалитет на 316 L хируршки челик
3.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.За нови клиенти : Постои 5% попуст за нарачка вредност над $100 ,исто така и ние ќе ви испрати подароци за слободни. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?
А : 1.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.Враќање мора да биде во него?s оригинална состојба;
2.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.Се врати во рок од 7 дена;
3.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.Високи полски
Материјал : ion позлатен 316 L хируршки челик Големина : 6mm, (2 колосек), 8мм(0 колосек), 10мм(00 колосек), 12mm(1/2 Инчи), 14mm(9/16 Инчен), 16mm(5/8 Инчи), 18mm(11/16 Инчен), 20mm(3/4 Инчи).П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, 14MM, 16MM, 18MM, 20MM
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
cy1580
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
NORDVEST
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
уво тунелот приклучок
боја:
Acqua
szie:
6mm да 20mm
Пакет:
еден пар една торба

Поврзани производи