АД-88 Дневник Структура Магнети за Гитара / Ukulele / Мандолина / Виолина Гитара Soundhole Пикап гитара избере носител на
Ново

АД-88 Дневник Структура Магнети за Гитара / Ukulele / Мандолина / Виолина Гитара Soundhole Пикап гитара избере

DEN 1310.00
DEN 1872.00

Залиха

Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Не-батеријата дизајн го прави вашиот гитара plug&play, и на располагање да ги носите.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
Adeline АД-88 Дневник Структура Звучна Дупка Пикап Класичната / Фолк / Flamenco Гитара Pickkup / Ukulele Подигнување / Madolin Пикап АД-88 е рачно изработени класичната пикап, со contruction на дрвен материјал.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу.com ќе даде пари на нашата сметка .Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу. Гаранција : 1.
Превозот : 1.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Декларираните карактеристики

Тип:
пикап
Бренд Име:
MUKU
Број На Модел На:
АД-88

Поврзани производи