Aercourm На 2017 Есен Жените Пумпи Плус Големина 34-43 Домот Посочи Пети Високи Потпетици Секојдневен Дама Жена Чевли Зелена /Сребрена H904
Ново

Aercourm На 2017 Есен Жените Пумпи Плус Големина 34-43 Домот Посочи Пети Високи Потпетици Секојдневен Дама

DEN 1881.00
DEN 2351.52

Залиха

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
H904
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Бренд Име:
aercourm На
Outsole Материјал:
TPR
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Плоштад Пети
Боја:
Пиштол боја
Големина:
34/35/36/37/38/39/40/41/42/43
Со висок :
6cm
Одговараат Повод:
дневно
Шема:
Assorted Colors
Стил:
европа и америка
Примена предмет:
средната возраст на младите
Единствена материјал:
TPR (Niu Џин)

Поврзани производи