Африкански Црвениот Кристал Свадба Монистра Накит Поставите Црвениот Цвет Индискиот рачно изработени Накит Bridemaid Накит Поставите Бесплатен Превозот HD8556
Ново

Африкански Црвениот Кристал Свадба Монистра Накит Поставите Црвениот Цвет Индискиот рачно изработени Накит

DEN 2834.00
DEN 4723.20

Залиха

80 /парче
Моден Нигериската Свадба Африкански Custume Булчински Ѓердан Накит Сетови Африкански Монистра, Накит Сетови HD0107 US$ 31. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.
Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС.90 /парче
. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.60 /парче
6 Редови Afri може да Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Индискиот Булчински Монистра, Накит Сетови HD0114 US$ 32.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD8556
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18inchs(Првиот Ред)/8inchs
Повод:
Бренд Нови
боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Предмет Тип:
африкански монистра накит сет
Големина на Монистра:
6mm

Поврзани производи