AHL Мотоцикл Предните и Задните Сопирачки, Влошки за CAGIVA 900 IE Кањонот Големиот Кањон 1998-2000 Година/ Навигатор 1000 00-05 Диск Подлога
Ново

AHL Мотоцикл Предните и Задните Сопирачки, Влошки за CAGIVA 900 IE Кањонот Големиот Кањон 1998-2000 Година/

DEN 1058.00
DEN 1411.20

Залиха

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу Внимателно
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
10.2cm
Име На Модел:
900 IE Кањонот Големиот Кањон 1998-2000 Година/ Навигатор 1000 00-05 КОЧНИЦА ПОДЛОГА
Објектот Висина:
0.9cm
Бренд Име:
AHL
Објектот Ширина:
3.8cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Професија Замена на Мотоцикл
Материјал Тип:
Полу-органски Metalic
Објектот Тежина:
0.6kg
Пред Димензија:
102 x 38 x 9mm
Задните Димензија:
A. 96.7 x 42 x 7.4 mm, Б. 77.3 x 42 x 7.4 mm
Fitment:
900 IE Кањонот Големиот Кањон 1998-2000 Година/ Navigator1000 00-05
Дел кодот:
FA142 FA142 FA165

Поврзани производи